COSRX - Sejas kopšana
(46)
COSRXHydrium Triple Hyaluronic Moisture AmpouleTrīskārši hialuroniska mitrinoša ampula28,99 €40 ml (0,72 € / 1 ml)
COSRXHydrium Centella Aqua Soothing AmpouleNomierinoša ampula ar Centella AsiaticaŠobrīd nav40 ml (0,72 € / 1 ml)
COSRXBalancium Ceramide Lip Butter Sleeping MaskKrēmīga lūpu nakts maska ar keramīdu21,99 €20 g (1,10 € / 1 g)
COSRXAdvanced Snail 92 Mucin All In One CreamViss-vienā krēms ar gliemežu mucīnu28,99 €100 g (0,29 € / 1 g)
COSRXAc Collection Lightweight Soothing MoisturizerViegls, mitrinošs nomierinošais krēms25,99 €80 ml (0,32 € / 1 ml)
COSRXAc Collection Calming Liquid IntensiveIntensīvs nomierinošais šķīdums26,99 €125 ml (0,22 € / 1 ml)
COSRXAc Collection Calming Foam CleanserNomierinošs putu tīrīšanas līdzeklis16,99 €150 ml (0,11 € / 1 ml)
COSRXRefresh Aha/Bha Vitamin C Daily TonerC vitamīna ikdienas toniksŠobrīd nav150 ml (0,15 € / 1 ml)








