Visi COSRX produkti
(46)
COSRXThe Vitamin C 23 SerumPretnovecošanās un izgaismojošs serums ar C vitamīnuŠobrīd nav20 g (1,35 € / 1 g)
COSRXThe Niacinamide 15 SerumIzgaismojošs 15% niacinamīda serums ādai ar akniŠobrīd nav20 ml (1,35 € / 1 ml)
COSRXFull Fit Propolis Light CreamAtjaunojošs un barojošs krēms ar propolisu35,99 €65 g (0,55 € / 1 g)
COSRXAdvanced Snail Peptide Eye CreamAtjaunojošs acu krēms ar gliemežu mucīnu un peptīdiem38,99 €25 ml (1,56 € / 1 ml)
COSRXAdvanced Snail 96 Mucin Power EssenceAtjaunojoša esence ar gliemežu mucīnu25,99 €100 ml (0,26 € / 1 ml)
COSRXAdvanced Snail 92 All In One CreamAtjaunojošs krēms ar gliemežu mucīnu28,99 €100 g (0,29 € / 1 g)
COSRXAdvanced Snail 92 All In One Cream (Tube)Atjaunojošs krēms ar gliemežu mucīnu13,99 €50 g (0,28 € / 1 g)







