Visas eļļas piedāvā savstarpēji papildinošus ieguvumus, tostarp mitrināšanu, antioksidantu aizsardzību un ādas izlīdzināšanu, bet katrai piemīt konkrētas labvēlīgās īpašības dažādiem risinājumiem.
THE ORDINARY - Mitrinošie līdzekļi/Eļļas
(17)
THE ORDINARYSalicylic Acid 2% Anhydrous SolutionŠķīdums atmirušo ādas šūnu nolobīšanaiŠobrīd nav30 ml (0,29 € / 1 ml)
THE ORDINARYNiacinamide 5% Face & Body Emulsion 1Emulsija sejai un ķermenim “Niacinamide 5%14,49 €100 ml (0,14 € / 1 ml)
THE ORDINARYNatural Moisturizing Factors + Beta GlucanŽelejveida sejas krēms14,99 €100 ml (0,15 € / 1 ml)
THE ORDINARYNatural Moisturizing Factors + PhytoCeramidesSejas krēmsŠobrīd nav100 ml (0,25 € / 1 ml)
THE ORDINARYCaffeine Solution 5% + EGCG5% kofeīna šķīdums ar epigallokatehīna gallātu (EGCG)10,99 €30 ml (0,37 € / 1 ml)
THE ORDINARY100% Organic Cold-pressed Moroccan Argan Oil100% bioloģiska auksti spiesta Marokas argāna eļļa9,59 €30 ml (0,32 € / 1 ml)
THE ORDINARY100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil100% bioloģiska auksti spiesta mežrožu augļu sēklu eļļa12,99 €30 ml (0,43 € / 1 ml)









