BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Veikali

Rīga

T/C Alfa
DOUGLAS SELECT
Brīvības gatve 372,
Rīga, Latvija, LV-1006
Douglas Select
E-pasts: select.douglas.alfa@douglaslatvia.lv
Tel.: 67071765
Darba laiks: I-V 10:00-19:00 VI-VII SLĒGTS
T/C Galerija centrs
DOUGLAS SELECT
Audēju iela 16,
Rīga, Latvija, LV-1050
E-pasts: select.douglas.gc@douglaslatvia.lv
Tel.: 67104447
Darba laiks: I-V: 10:00-19:00
VI-VII SLĒGTS
Brīvības 55
DOUGLAS
Brīvības 55,
Rīga, Latvija, LV-1010
E-pastas: brivibas55@douglaslatvia.lv
Tel.: 67315008
Darba laiks: I-VII Slēgts
T/C Domina Shopping
DOUGLAS
Ieriķu iela 3,
Rīga, Latvija, LV-1084
E-pasts: douglas.domina@douglaslatvia.lv
Tel.: 67631661
Darba laiks: I-V 10:00 - 19:00 VI-VII -SLĒGTS
T/C Mols
DOUGLAS
Krasta iela 46,
Rīga, Latvija, LV-1003
E-pasts: douglas.mols@douglaslatvia.lv
Tel.: 67030360
Darba laiks: I-VII SLĒGTS
T/C Spice
DOUGLAS SELECT
Lielirbes iela 29,
Rīga, Latvija, LV-1046
E-pasts: select.douglas.spice@douglaslatvia.lv
Tel.: 67612922
Darba laiks: Darba laiks: I-V 09:00-18:00 VI-VII SLĒGTS
T/C Spice, Douglas (C ieeja)
DOUGLAS
Lielirbes iela 29,
Rīga, Latvija, LV-1046
E-pasts: douglas.spice@douglaslatvia.lv
Tel.: 67453571
Darba laiks: I-V 09:00-18:00 VI-VII SLĒGTS
T/C Rīga Plaza
DOUGLAS SELECT
Mūkusalas iela 71,
Rīga, Latvija, LV-1302
Douglas Select
E-pasts: select.douglas.plaza@douglaslatvia.lv
Tel.: 67633762
Darba laiks: I-V 09:00-18:00 VI-VII SLĒGTS
T/C Maxima
DOUGLAS
Saharova iela 20a,
Rīga, Latvija, LV-1021
E-pasts: douglas.saharova@douglaslatvia.lv
Tel.: 67703908
Darba laiks: I-VII SLĒGTS
T/C Damme
DOUGLAS
Kurzemes prospekts 1a,
Rīga, Latvija, LV-1067
E-pasts: douglas.damme@douglaslatvia.lv
Tel.: 67464468
Darba laiks: I-VII SLĒGTS
T/C Origo
DOUGLAS
Satekles iela 2B,
Rīga, Latvija, LV-1050
E-pasts: douglas.origo@douglaslatvia.lv
Tel.: 67788109
Darba laiks: I-V 10:00-19:00 VI-VII SLĒGTS
T/C Akropole
DOUGLAS
Maskavas iela 257,
Rīga, LV-1063
E-pasts: douglas.akropole@douglaslatvia.lv
Tel.: 67199075
Darba laiks: I-V 10:00-20:00 VI-VII 10:00-19:00

Jūrmala

T/C Lielupe
DOUGLAS
Viestura iela 22,
Jūrmala, Latvija, LV-2010
E-pasts: douglas.jurmala.lielupe@douglaslatvia.lv
Tel.: 67752367
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Ogre

T/C Ogres Prestižs
DOUGLAS
Mednieku iela 23,
Ogre, Latvija, LV-5000
E-pasts: douglas.ogre.prestizs@douglaslatvia.lv
Tel.: 65045881
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Jelgava

T/C Vivo
DOUGLAS
Katoļu iela 18,
Jelgava, Latvija, LV-3001
E-pasts: douglas.jelgava.vivo@douglaslatvia.lv
Tel.: 63011673
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Valmiera

T/C Valleta
DOUGLAS
Rīgas iela 4,
Valmiera, Latvija, LV-4201
E-pasts: douglas.valmiera.valleta@douglaslatvia.lv
Tel.: 64221194
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Talsi

T/C Jāņa Centrs
DOUGLAS
Rīgas iela 8,
Talsi, Latvija, LV-3201
E-pasts: douglas.talsi@douglaslatvia.lv
Tel.: 63286903
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Jēkabpils

T/C SĒLIJA
DOUGLAS
Vienības iela 7,
Jēkabpils, Latvija, LV-5201
E-pasts: douglas.jekabpils@douglaslatvia.lv
Tel.: 65235500
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Liepāja

T/C XL SALA
DOUGLAS
Klaipēdas iela 62,
Liepāja, Latvija, LV-3416
E-pasts: douglas.liepaja.sala@douglaslatvia.lv
Tel.: 63422235
Darba laiks: I-VII SLĒGTS

Ventspils

T/C Tobago
DOUGLAS
Lielais pr. 3/5,
Ventspils, Latvija, LV-3601
E-pasts: douglas.ventspils.tobago@douglaslatvia.lv
Tel.: 63629197
Darba laiks: I-V 09:00-20:00 VI-VII SLĒGTS

Daugavpils

T/C Ditton
DOUGLAS
Cietokšņu iela 60,
Daugavpils, Latvija, LV-5401
E-pasts: douglas.daugavpils.ditton@douglaslatvia.lv
Tel.: 65426141
Darba laiks: I-V 9:00-19:00
VI-VII SLĒGTS
T/C Solo
DOUGLAS
Rīgas iela 9,
Daugavpils, Latvija, LV-5401
E-pasts: douglas.daugavpils.solo@douglaslatvia.lv
Tel.: 65424452
Darba laiks: I-V 10:00-19:00 VI-VII SLĒGTS