Ilgtspējīgi produkti
(3292)
-30%LUMENENordic Berry Length & Volume MascaraSkropstu tuša | kuplinoša - pagarinoša15,99 €11,19 €
8 ml
KÉRASTASEPremière Fondant Fluidité Réparateur ConditionerKondicionieris50,99 €200 ml (0,25 € / 1 ml)

KÉRASTASEPremière Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur Hair TreatmentMatu kopšanas līdzeklis68,99 €250 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASESymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire - Moisturizing Anti-Dandruff ShampooMitrinošs pretblaugznu šampūns sausai, jutīgai galvas ādai ar noslieci uz blaugznām32,99 €250 ml (0,13 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Bain Satin Riche - High Nutrition Rich ShampooŠampūns ar augstas koncentrācijas barības vielām izteikti sausiem matiemno 30,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive 8h Magic Night Hair SerumAugstas koncentrācijas barības vielu saturošs nakts serums sausiem matiemno 28,99 €30 ml (0,97 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Nectar ThermiquePieniņš pūkošanās novēršanai pirms veidošanas41,99 €150 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASEChrome Absolu Masque Vert Chroma Neutralisant Hair MaskSarkanīgo nokrāsu neitralizējoša maska tumši brūniem matiem53,99 €150 ml (0,36 € / 1 ml)

KÉRASTASEBlond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid SerumIntensīvi mitrinošs serums galvas ādai un blondiem matiem58,99 €50 ml (1,18 € / 1 ml)
KÉRASTASEDiscipline Bain FluidealisteNogludinošs šampūns smalkiem un normāliem matiemŠobrīd nav250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASESpecifique Bain PréventionŠampūns ikdienas lietošanai normāliem matiem ar matu izkrišanas risku33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Bain Satin ShampooAr barības vielām bagātināts mitrinošs šampūns sausiem matiem30,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)








