Ilgtspējīgi produkti
(3292)
-40%
LANCASTERSun Beauty Sun Protective Face Fluid SPF 30Fluīds sejai aizsardzībai pret sauli SPF 3039,99 €23,99 €
30 ml (0,80 € / 1 ml)
-40%LUMENENordic Hydra [Lähde] Fresh Hydration Moisturizer SPF 50Mitrinošais krēms ar SPF 5027,99 €16,79 €
50 ml (0,34 € / 1 ml)
CHICareoil Aloe Silk Oil BlendVieglas konsistences multifunkcionāla eļļa14,49 €59 ml (0,25 € / 1 ml)
JAUNS-40%+9ANASTASIA BEVERLY HILLSBeauty Balm Serum Boosted Skin TintTonētais cietais serums51,99 €no 31,19 €
18 g
FOUR REASONSOriginal Curl ShampooMitrinošs šampūns viļņainiem un sprogainiem matiem.17,99 €300 ml (0,06 € / 1 ml)
L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISSerioxyl Advanced Denser Hair SerumMatu kuplumu veicinošs serums59,99 €90 ml (0,67 € / 1 ml)

L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISAminexil Advanced Anti-Hair Loss SerumStiprinošs aktīvais serums pret matu izkrišanu novājinātiem matiem ar tendenci uz izkrišanu48,25 €
90 ml (0,54 € / 1 ml)
CHIVibes Hair To Slay - Split End Mending ConditionerMitrinošs kondicionieris pret matu galu šķelšanos21,99 €355 ml (0,06 € / 1 ml)













