Ilgtspējīgi produkti
(3292)
-25%WELEDASanddorn 24h Deo Roll-OnSmiltsērkšķu 24 h iedarbības dezodorants ar rullīti11,59 €8,69 €
50 ml (0,17 € / 1 ml)
-25%WELEDAPomegranate 24h Roll-On DeodorantGranātābolu 24 h iedarbības dezodorants ar rullīti11,59 €8,69 €
50 ml (0,17 € / 1 ml)
WELEDACitrus 24h Roll-On DeodorantCitrusaugļu 24 h iedarbības dezodorants ar rullīti11,59 €50 ml (0,23 € / 1 ml)
-25%WELEDAMen 24h Roll-On Deodorant24 h iedarbības dezodorants ar rullīti vīriešiem11,59 €8,69 €
50 ml (0,17 € / 1 ml)
-25%WELEDASkin Food Light Body CreamUniversāls, barojošs ķermeņa losjons13,99 €10,49 €
75 ml (0,14 € / 1 ml)
-25%WELEDAPomegranate Regenerating Hand CreamGranātābolu atjaunojošs roku krēms13,99 €10,49 €
50 ml (0,21 € / 1 ml)
-25%WELEDAPomegranate Regenerating OilGranātābolu atjaunojoša ķermeņa eļļa29,99 €22,49 €
100 ml (0,22 € / 1 ml)













