Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock  (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock  (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent

Black Opium Floral Shock

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Bergamote, Gardēnija, Bumbieris, Apelsīna ziedi
Dāvana
Dāvana! Yves Saint Laurent komplekts

Iegādājoties Yves Saint Laurent produktus 75 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņemsi jauno parfimērijas ūdeni Black Opium Neon (10ml) un jaunās lūpu krāsas miniatūru (3ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 

50 ml 190 € par 100 ml
95 €

Produkta apraksts

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Svaigs un rosinošs - Black Opium Floral Shock aromāts pārsteidz nesagatavotu, kā  reibinošs ziedu klēpis, kā auksta rīta rasa, kā pirmais espresso malks, uzreiz  pēc miega. Elpu aizraujoša pašatklāsme, kuras nepieredzētais svaigums sajauc tavas domas, tomēr liek vēlēties vēl... Jau iepazītās – neatvairāmi vilinošās  Black Opium notis ieskanas aromātā Black Opium Floral Shock  jaunā, vēsi izsmalcinātā noskaņā. Black Opium Floral Shock – tik atšķirīgs no visa, kas bijis līdz šim, un tajā pat laikā, tik pazīstams - pateicoties Black Opium kafijas notīm. Jauns, salds svaigums no frēzijas un bergamotes  maigajām zaļo citrusu notīm, kā arī delikātā cukurotu bumbieru aromāta, ko gaisīgi aptver jutekliskā zelta gardēnija apvienojumā ar apelsīnu ziedu absolūtu. Tas ir vienlaikus, tik mīlas pārpilns un juteklisks, kā negaidīti silta un spoža ziemas  saule, kas iespīd pa logu. Pirms piedzīvot tveici, esi gatava šokējoši  ledusaukstam espresso kafijas akordam,  kas apvieno Black Opium aromātus, kā arī ļaujies svelmainām un noslēpumainām baltā muskusa notīm. Tas nekļūdīgi trāpīs noslēpumainajā mērķī, gluži kā apžilbinošas gaismas stars.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Citrons Bumbieris Frēzijas
Bergomote Citrons Bumbieris Frēzijas

Sirds notis


Gardēnija Apelsīnu ziedi Balti ziedi Saule
Gardēnija Apelsīnu ziedi Balti ziedi Saules stari

Pamata notis


Dzintarkoksne Baltais muskuss Kafija
Dzintarkoksne Baltais muskuss Kafija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi