Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Urban Decay

Troublemaker Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana
Dāvana! Urban Decay

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ 3 produktu miniatūras 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 14.07.-02.08.2020. ***Tikai E-VEIKALĀ

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Urban Decay Troublemaker Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)


Super-fat, super-long, sex-proof mascara – kā apgalvo Vende Zomnire, tad šīs skropstu tušas pigments esot tumšāks nekā mūsu tumšākās un nepareizākās domas. Troublemaker Mascara skropstu tušas birstīte atdalīs katru skropstu, piešķirs apjomu, bet vieglā krāsas formula skropstas padara izteikti melnas. Inovatīva ir arī pati skropstu tušas galviņa – atkarībā no tā, kā pagriežam birstīti, mainās sariņu garums. Birstītes vienā pusē ir gari sariņi, lai iegūtu izteiktu, apjomīgu skropstu garumu, bet otrā pusē ir īsāki sariņi, lai noklātu skropstas arī acs kaktiņos. Rezultātā – perfekts skropstu tušas klājums, nu, ļoti bīstamam skatienam. Troublemaker Mascara skropstu tušas ir ļoti noturīga jebkādos apstākļos.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi