Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša) Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)Urban Decay Troublemaker Mascara  (Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)
Urban Decay

Troublemaker Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana
Dāvana! Urban Decay

Iegādājoties Urban Decay kosmētiku 59 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Urban Decay 24/7 Glide on Acu zīmuli un All Nighter grima fiksatoru (2ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

 
Black 7.30 g
29,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Troublemaker Mascara

(Kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša)


Super-fat, super-long, sex-proof mascara – kā apgalvo Vende Zomnire, tad šīs skropstu tušas pigments esot tumšāks nekā mūsu tumšākās un nepareizākās domas. Troublemaker Mascara skropstu tušas birstīte atdalīs katru skropstu, piešķirs apjomu, bet vieglā krāsas formula skropstas padara izteikti melnas. Inovatīva ir arī pati skropstu tušas galviņa – atkarībā no tā, kā pagriežam birstīti, mainās sariņu garums. Birstītes vienā pusē ir gari sariņi, lai iegūtu izteiktu, apjomīgu skropstu garumu, bet otrā pusē ir īsāki sariņi, lai noklātu skropstas arī acs kaktiņos. Rezultātā – perfekts skropstu tušas klājums, nu, ļoti bīstamam skatienam. Troublemaker Mascara skropstu tušas ir ļoti noturīga jebkādos apstākļos.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi