Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša) Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša) Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša) Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša) -20%
Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša)Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša)Urban Decay Perversion Mascara 12 ml  (Skropstu tuša)
Urban Decay

Perversion Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana Akcija Populārs
Dāvana! Urban Decay kosmētikas somiņa

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Urban Decay Pretty Different kosmētikas somiņu un All Nighter Ultra Matte Makeup Setting Spray, kā arī Face Primer miniatūras. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 06.07.-02.08.2020. 

Black Akcija spēkā:
no 2020-07-09
līdz 2020-07-12
21,59 € 26,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Perversion Mascara 12 ml

(Skropstu tuša)


Perversion ir intensīva un provokatīva skropstu tuša. Tā sniedz vieglu klājumu un padara skatienu seksīgāku jau pēc vienas uzklāšanas reizes. Tagad tā pieejama arī ceļojumu izmērā, tāpēc vari ņemt līdzi, kur vien vēlies.

Urban Decay super krēmīgā, pagarinošā un kuplinošā formula noklāj katru skropstu ar trīskāršiem melnās krāsas pigmentiem un dziļi barojošu sastāvdaļu kokteili. Lielā otiņa atdala un nokrāso pat mazāko skropstiņu ar dāsnu devu tušas – tu iegūsti garākas, melnākas, izteiktākas skropstas.
Perversion krēmīgā tekstūra nav pārāk sausa vai mitra, tāpēc uz skropstām vari uzklāt precīzu vajadzīgo tušas daudzumu. Reuzultātā tu iegūsti neticami skaistas skropstas. Droši klāj vienu kārtu pēc otras! Vēlies atjaunot grimu ballītes laikā? Nekādu problēmu. Pat ja uzkrāsojies vairākas stundas iepriekš, skropstas nesaķeps, tuša nenobirs un neizsmērēsies. Jo vairāk Perversion, jo iespaidīgākas skropstas!
Perversion skropstu tuša satur proteīnu un aminoskābju kokteili. Medus ekstrakts rūpējas par barošanu, hidrolizētais jūras elastīns stimulē mata folikulu, savukārt kolagēns to aizsargā.

LIETOŠANA


Vēl seksīgākām skropstām pirms Perversion skropstu tušas uzklāj Urban Decay Subversion skropstu praimeri.

Atsauksmes

Pašlaik lietoju jau 2 tūbiņu- ļooooti patik! esmu novērojusi, ka skropstiņas patiešām palikušas stingrākas un arī garākas!
iesaku!
Ieva 2020-03-31 15:34
Absolūti perfekts produkts - klājas labi, noturība visas dienas garumā, efekts satriecošs, izmantoju gan sev , gan darbam vizāžista profesijā - līgavas vienmēr ir sajūsmā! Ar šo tušu nevar nošaut greizi!
Kristīne 2019-11-30 01:26
Skropstu tuša skaisti pagarina skropstas, es šo skropstu tušu iesaku sievietēm, kas vēlās izteiksmīgas skropstas, kad skropstiņas krāso katra skropstiņa tiek atdalīta.
Laura Kristiana 2019-09-26 11:34
Rakstīt atsauksmi