Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) -10%
Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Eyeshadow Palette

Acu ēnu palete
   
Dāvana! Urban Decay

Iegādājoties Urban Decay produktus vismaz 30.00 EUR vērtībā, DĀVANĀ Urban Decay acu ēnu bāze Mini Primer Potion (2 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā līdz 26.12.17. tikai www.douglas.lv

Urban Decay Naked Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
1 gab 49,49 € 54,99 €
 

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Eyeshadow Palette

(Acu ēnu palete)


Naked palete ar 12 bronzīgiem acu ēnu toņiem un dažādām tekstūrām apliecina, ka neitrāla krāsa nav garlaicīga. No gaiša šampanieša toņa līdz tumši pelēkam - izvēle ir plaša. Neatkarīgi no tā, vai tu gatavojies doties pastaigā pa pludmali vai uz black-tie vakariņām, šajā paletē tu atradīsi visu Urban Decay Naked efekta radīšanai.

Katrs tonis piedāvā savu Pigmenta infūzijas sistēmu™. Viegli sajauktie sastāvi piešķir ēnām samtainu tekstūru, bagātīgu krāsu, ilgnoturību ar iespēju tās pludināt.

Naked paletei komplektā ir divpusīga acu ēnu ota.

Izmantojiet šīs ēnas lai iegūtu kontūru, izgaismotu, lai radītu ideāo rezultātu jebkurai situācijai. Vai arī dienās kad vēlaties vairāk krāsas, nebaidieties un miksējiet tās kopā lai jūsu acis izskatītos nevainojami.

12 x 1.3 g

Melnā iepirkšanās nedēļa Make-up -10%