BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Cherry Palette

Acu ēnas
Populārs
Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
1 gab 54,99 €
 

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Cherry Palette

(Acu ēnu palete)


Šis ir mūsu drosmīgākais iznāciens. Urban Decay Naked Cherry Palette acu ēnu palete – koķeta un salda!  Ar 12 iepriekš neredzētiem toņiem šī ķiršu sulīgā palete ļaus Tev radīt grimu, kuru neaizmirsīs. Šie divpadsmit jaunie acu ēnu toņi iekļauj maigas, matētas ēnas un mirdzošas metāliskas, kas variē no krēmīgiem plūmju toņiem līdz pat tumši violetiem ķiršu toņiem. Acu ēnām ir jābūt noturīgām visas dienas garumā un tas pat nav apspriežams. Kā visas iepriekšējās Urban Decay acu ēnu paletes, arī Naked Cherry ir radīta izmantojot formula, pateicoties kurai acu ēnas ir izcili pigmentētas, noturīgas un viegli pludināmas cita ar citu. Paletē, kura dekorēta ar izteiksmīgiem ķiršu attēliem, atrodas arī pilna izmēra spogulis un divpusēja acu ēnu otiņa, lai radītu izteiksmīgu un noteiktu grimu vai dūmakainu smoky. Naked Cherry palete būs odziņa, kas piešķirs papildus garšu Tavai dzīvei.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi