-15% VISIEM TONĀLAJIEM KRĒMIEM | 08.10.-21.10.2018.

Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Cherry Palette

Acu ēnas
   
Dāvana! Urban Decay dāvina skropstu tušu un grima fiksatoru

Iegādājoties Urban Decay produktus 79 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Perversion Mascara skropstu tušas miniatūru un All Nighter Make-up Setting Spray ceļojumu izmēra grima fiksatoru.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.10.-25.10.2018.

Dāvana! Urban Decay dāvina skropstu tušu

Iegādājoties jauno Urban Decay acu ēnu paleti Naked Cherry Palette, saņemsi DĀVANĀ Perversion Mascara kuplinošās un pagarinošās skropstu tušas miniatūru.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.10.-25.10.2018.

Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
1 gab 54,99 €
 

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Cherry Palette

(Acu ēnu palete)


Šis ir mūsu drosmīgākais iznāciens. Urban Decay Naked Cherry Palette acu ēnu palete – koķeta un salda!  Ar 12 iepriekš neredzētiem toņiem šī ķiršu sulīgā palete ļaus Tev radīt grimu, kuru neaizmirsīs. Šie divpadsmit jaunie acu ēnu toņi iekļauj maigas, matētas ēnas un mirdzošas metāliskas, kas variē no krēmīgiem plūmju toņiem līdz pat tumši violetiem ķiršu toņiem. Acu ēnām ir jābūt noturīgām visas dienas garumā un tas pat nav apspriežams. Kā visas iepriekšējās Urban Decay acu ēnu paletes, arī Naked Cherry ir radīta izmantojot formula, pateicoties kurai acu ēnas ir izcili pigmentētas, noturīgas un viegli pludināmas cita ar citu. Paletē, kura dekorēta ar izteiksmīgiem ķiršu attēliem, atrodas arī pilna izmēra spogulis un divpusēja acu ēnu otiņa, lai radītu izteiksmīgu un noteiktu grimu vai dūmakainu smoky. Naked Cherry palete būs odziņa, kas piešķirs papildus garšu Tavai dzīvei.