Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Born To Run Eyeshadow Palette

Acu ēnas
Dāvana
Dāvana! Urban Decay

Iegādājoties Urban Decay kosmētiku 59 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Urban Decay 24/7 Glide on Acu zīmuli un All Nighter grima fiksatoru (2ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

1 gab
51,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette

(Acu ēnu palete)


Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette grima palete visiem dzīves pavērsieniem. Piedzīvojumu meklētāja, radoša māksliniece, rutīnas mīlētāja, ballīšu karaliene vai klusuma cienītāja - šī palete ir domāta Tev! Born to run acu ēnu palete ļauj radīt dabīgu acu ēnu grimu, taču izmanto spožos krāsu toņus, lai radītu grimu ikvienam dzīves mirklim! 21 acu ēnu tonis, lai radītu visus iespējamos grima variantus, ievietots vienā paletē. Acu ēnas radītas ar Urban Decay izslavēto formulu, kas piešķir ēnām samtainu tekstūru, izteiktu krāsas pigmentu un padara tās viegli pludināmas. Born to run acu ēnu palete - neskaitāmi daudz iespēju, ko radīt, lai aizbēgtu prom ar labāko grimu! 21 tonis un liela izmēra spogulis, lai Tu radītu savus piedzīvojumus pati!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi