E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms) Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms) Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms) Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms)
Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms)Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms)Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream  (Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms)
Shiseido

Vital Perfection Uplifting and Firming Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Sausai ādai
50 ml 252 € par 100 ml
126 €

Produkta apraksts

Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream

(Ādu paceļošs un nostiprinošs krēms)


Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Cream proaktīva ādas kopšana ar liftinga efektu. Atmodiniet savas ādas potenciālu ar ReNeura Technology++™ un KURENAI-TruLift kompleksu. Šis zīdainais, izsmalcinātais krēms iedarbojas uz redzamām āda novecošanas pazīmēm: elastības zudumu, krunciņām un pigmentāciju. Dziļa mitrināšana tvirtākai, elastīgākai, vienmērīgākai un starojošākai ādai. Nostiprina un dzidrina ādu 4 nedēļu laikā, redzams liftinga efekts jau pēc 1 nedēļas.*

*Klīniski un instrumentāli pārbaudīts 35 sievietēm.

 Ieteicams normālai un sausai ādai.

 

LIETOŠANA


Lietot no rīta un vakaros pēc sejas attīrīšanas.

  • Neuzglabāt augstā temperatūrā un tiešos saules staros.
  • Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Ja tas noticis, izskalojiet acis ar ūdeni.
  • Dermatoloģiski testēts.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi