Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu) Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu)
Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu)Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20 (Tonālais krēms ar mirdzumu)
Shiseido

Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Populārs
Dāvana! Shiseido

Iegādājoties Shiseido produktus 90 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas maciņu un ādas kopšanas produktus. Dāvanas vērtība 60 EUR.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. ***TIKAI E-VEIKALĀ

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
N2 30.00 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
39,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation SPF 20

(Tonālais krēms ar mirdzumu)


Piešķir ādai maksimālu starojumu. Nodrošina mitrināšanu un saskaņojas ar ādu - veselīga skaista ādas mirdzuma iegūšanai.

Shiseido ir radījis Synchro Skin Glow - neatkarīgi no ādas tipa un krāsas, tas palīdz iegūt viņu izsapņoto mirdzošo sejas toni un vairot pašapziņu. Synchro Skin Glow pielāgojas jebkurai sejai un ādas tonim, ņemot vērā ādas individuālās īpašības, lai izceltu veselīgu sejas krāsu un uzturētu ādas mitrināšanu. Nodrošina 8 stundu hidratāciju un uztur pilnvērtīgi mitrinātas ādas izskatu un sajūtu visas dienas garumā.

Unikāla tehnoloģija darbojas, lai iegūtu perfektu ādu, vienlaikus mitrinot to un piešķirot mirdzumu. Ūdens, eļļas un gaismas sinhronizācija rada skaistu mirdzumu.

 • Sinhronizācija ar ādas stāvokli.

Ar Time Match pūderi un Glow Enhancing pūderi SG (Mirdzumu pastiprinošs pūderis) Synchro Skin Glow optimāli izmanto gaismas spēju mainīt ādas stāvokli visas dienas garumā, ļaujot saglabāt mirdzošas un mitrinātas ādas izskatu bez biezas tekstūras un sausuma.

 • Sinhronizācija ar ādas toni.

Caurspīdīgs koriģējošs polimērs Transparent Correcting Polymer un caurspīdīgs krāsu pigments Transparent Color Pigment EX uzlabo ikvienu ādas toni, noklājot trūkumus, lai iegūtu dabisku, mirdzošu ādas izskatu. Izlīdzinošā perlamutra Photo Smoothing Pearl formula ir veidota, lai noklātu ādas negludumus, piemēram, dziļās poras un smalkās līnijas, atstarotu gaismu, iegūstot gaišu un veselīgu izskatu.

 • Patīkama un uzticama tekstūra.

Synchro Skin Glow formulai ir serumam līdzīga gluda tekstūra, kas uz ādas ir maiga un viegla, nodrošinot patīkamu sajūtu ādai visas dienas garumā.

 • Ādas kopšanas ieguvums − ādas pašmitrināšanas spēja.

Sastāvā ietilpst Super Bio-Moisture Network tehnoloģija, argāna eļļa un Yuzu sēklu ekstrakts, lai novērstu sausuma radītu ādas lobīšanos un nelīdzenas ādas izskatu. Savvaļas timiāna ekstrakts darbojas kā antioksidants.*

Spēcīgais eliksīrs - Yuzu sēklu ekstrakts ar katru lietošanas reizi veicina ādas spēju pašai nodrošināt savu mitrināšanu, uzturot ādas dabiskās hialuronskābes ražošanai piemērotu vidi.

Atsauksmes

Mans mīļākais tonālais krēms
Danuta 2019-10-01 16:49
Rakstīt atsauksmi