BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush   (Vaigu sārtums) Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush   (Vaigu sārtums) Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush   (Vaigu sārtums) Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush   (Vaigu sārtums)
Shiseido

Minimalist Whipped Powder Blush

Vaigu sārtums

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
01 Sonoya 1.00 gab.
41,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush 

(Vaigu sārtums)


Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush pateicoties novatoriskajai AirFusion tehnoloģijai šis pufīgais, bezē veida vaigu sārtums viegli klājas uz sejas līdzīgi kā putas, bet pārvēršas ļoti plānā vieglā pūderī ar matētu efektu un noturību līdz 8 stundām. Šie piesātinātie toņi nekad nerada smaguma vai sausuma sajūtu; tos var klāt uz sejas dabiska sārtuma iegūšanai vai klāt kārtām, lai iegūtu intensīvāku toni. Ja Jūs vēlaties kabuki stila vaigus, kas izcelti ar dramatisku toni, vai maigu mirdzumu, šis vaigu sārtums nemanāmi saplūst ar sejas toni, līdzīgi Shiseido pasaules atzītajai ādas kopšanai. Krāsu toņu palete iedvesmu smēlusi no daudzajām zīmola mūzām gadu garumā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi