-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst(Intensīva nakts maska) -23%
Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska)Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst (Intensīva nakts maska)Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst(Intensīva nakts maska)
Origins

Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija
30 ml 33 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-02-01
līdz 2020-02-29
9,99 € 12,99 €

Produkta apraksts

Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst 

(Intensīva nakts maska)


Sakiet ardievas sausai ādai ar šo īpaši bagātīgo, mitrinošo nakts masku. Avokado un aprikožu kauliņu eļļa acumirklī atjauno mitruma līmeni ādas dziļākajos slāņos un papildina mitruma rezerves. Japānas jūraszāles palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru, lai novērstu turpmāku dehidrāciju un priekšlaicīgas novecošanās pazīmes. No rīta āda jutīsies atpūtusies, atsvaidzināta un maiga.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi