Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst (Intensīva nakts maska) Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst(Intensīva nakts maska) -23%
Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst   (Intensīva nakts maska)Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst (Intensīva nakts maska)Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst(Intensīva nakts maska)
Origins

Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Biotherm Life Plankton Elixir paraudziņš 1ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 25.11.2020. no 13:00 līdz 16:00, saņem DĀVANĀ Biotherm Life Plankton Elixir paraudziņu (1ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 25.11.2020.

30 ml 33 € par 100 ml
9,99 € 12,99 €
75 ml 31 € par 100 ml
22,99 €

Produkta apraksts

Origins Drink Up™ Intensive Overnight Mask to Quench Skin's Thirst 

(Intensīva nakts maska)


Sakiet ardievas sausai ādai ar šo īpaši bagātīgo, mitrinošo nakts masku. Avokado un aprikožu kauliņu eļļa acumirklī atjauno mitruma līmeni ādas dziļākajos slāņos un papildina mitruma rezerves. Japānas jūraszāles palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru, lai novērstu turpmāku dehidrāciju un priekšlaicīgas novecošanās pazīmes. No rīta āda jutīsies atpūtusies, atsvaidzināta un maiga.

Atsauksmes

[kombinēta, problemāriska āda]
Esmu tik pateiciga ka man šo maksumieteica! Āda ir kļuvusi redzami labāka jau pēc 3 lietošanām. Aromāts ir fantastisks! Pirmajā lietošanas reizē škita ka noteikti šī maska radīs jaunas pumpas, bet tā nenotika. Jūtu kā āda ir mitrināta daudz intensīvāk un sajūtas ir labas! Tikko uzliekot nedaudz “kutina”, man nav jutīga āda, tāpēc pieļauju, ka jutīgākas ādas varētu reaģēt nedaudz vairāk. Noteikti iesaku! 9/10.
Gunta 2020-08-11 21:39
Rakstīt atsauksmi