Pāriet uz galveno saturu
MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum MAX MARA Max Mara Le Parfum

MAX MARA Max Mara Le Parfum Parfimērijas ūdens sievietei

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA: Ciedrs, Sandalkoks, Vaniļa/Zefīrs, Ziedi
KAM: Sievietei
ZAĻI: Atkārtoti uzpildāms, Vegāns
Selected variation
100 ml 1,69 € / 1 ml
169 €
50 ml 2,42 € / 1 ml
121 €
35 ml 2,51 € / 1 ml
88 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM UN VEIKALIEM DOUGLAS!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Produkta apraksts

MAX MARA Max Mara Le Parfum

(Parfimērijas ūdens (EDP))


Max Mara Le Parfum – apņemošais koksnes un ziedu aromāts sievietēm.

Iepazīstieties ar MAX MARA aromātu – valdzinošu koksnes un ziedu kompozīciju, kas ietver jūs savā harismātiskajā aurā un atstāj neaizmirstamu iespaidu. Tas radīts, lai to valkātu kā neredzamu mēteli, gluži kā otro ādu, kas atklāj jūsu iekšējo jutekliskumu.

Bagātīgs koksnes un ziedu aromāts, ko valkāt kā ikonisko Max Mara mēteli.

Aromātu radījuši parfimēri Fabrice Pellegrin un Marie Salamagne. Max Mara Le Parfum ir noturīgs, vegānisks koksnes un ziedu Eau de Parfum, izgatavots no augstas kvalitātes sastāvdaļām, no kurām 90% ir dabiskas izcelsmes. Tas iemieso izsmalcinātu eleganci, kas pārvērsta smaržu mākslā.

Aromāta notis:

• Augšējās notis: divu dabisko tuberožu duets – krēmīgs tuberozes absolūts no Gvatemalas apvienojumā ar svaigu tuberozes ziedu no Grasas.

• Sirds notis: bagātīgas un vilinošas vaniļas nianses.

• Pamata notis: silta un jutekliska koksnes kompozīcija ar dabīgā ciedra un sandalkoka esenci.

Izteiksmīgs flakons, iedvesmots no ikoniskā MAX MARA mēteļa.

Flakonu rotā sasieta MAX MARA kamieļkrāsas josta, bet tā korķi papildina zeltīta augstās modes poga. Šis dizains atspoguļo modes nama grezno un mūžīgo eleganci. Flakons ir atkārtoti uzpildāms, padarot to par īstu garderobes klasiku, kas kalpos ilgu laiku.
Izbaudiet pilnvērtīgu aromāta rituālu vēl pilnīgākai smaržu pieredzei.

Sāciet ar Max Mara Le Parfum dušas želeju, pēc tam uzklājiet ķermeņa losjonu, lai aromāts uz ādas saglabātos vēl ilgāk. Noslēgumā izsmidziniet Eau de Parfum uz pulsa punktiem – plaukstu locītavām, kakla vai aiz ausīm – un esiet gatava doties savās gaitās.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Tuberoze
Sirds notis

  • Vaniļa
Pamata notis

  • Ciedrs
  • Sandalkoks

Lietošana

Max Mara Le Parfum var lietot atsevišķi, uzsmidzinot to uz pulsa punktiem, vai kā daļu no grezna smaržu rituāla kopā ar dušas želeju un ķermeņa losjonu.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, VANILLIN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, COUMARIN, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, LIMONENE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, PINENE, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, ROSE KETONES, POGOSTEMON CABLIN OIL, BETA-CARYOPHYLLENE, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, TERPINOLENE, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-TERPINENE, CITRIC ACID, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5)

Izcelsmes valsts: Francija

Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.

Brīdinājumi

Flammable
Uzliesmojošs

© BEAUTE PRESTIGE INTERNATIONAL
57 RUE DE VILLIERS 92200 NEUILLY SUR SEINE
SHISEIDO UK Limited,
WC2B 6AN EMAIL: https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi