Kondicionieri un balzami
(455)
-30%no 15€
BAREX ITALIANAJoc Colour Protection ConditionerMatu krāsu saglabājošs kondicionieris18,49 €250 ml (0,09 € / 1 ml)

EVOFabuloso Platinum Blonde Toning MistIzsmidzināms tonējošs līdzeklisno 15,49 €50 ml (0,31 € / 1 ml)

EVOFabuloso Purple Red Colour Boosting TreatmentKrāsu saglabājošs kondicionierisno 11,49 €30 ml (0,38 € / 1 ml)
EVOFabuloso Cool Brown Colour Boosting TreatmentTonējošs kondicionierisno 11,99 €30 ml (0,40 € / 1 ml)
EVOFabuloso Light Beige Colour Boosting TreatmentTonējošs kondicionieris34,99 €220 ml (0,16 € / 1 ml)
EVOFabuloso Platinum Blonde Colour Boosting TreatmentTonējošs kondicionierisno 11,99 €30 ml (0,40 € / 1 ml)
-30%no 15€CUTRINAinoa Curl ConditionerBarojošs un mitrinošs kondicionieris sausiem un trausliem matiem21,99 €200 ml (0,11 € / 1 ml)
-30%no 15€CUTRINAinoa Strengthening ConditionerStiprinošs kondicionieris gariem matiem21,99 €200 ml (0,11 € / 1 ml)












