Kondicionieri un balzami
(455)
-30%no 15€LAKMÉTeknia Frizz Control ConditionerNeizskalojams kondicionieris nepaklausīgiem matiemŠobrīd nav300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%no 15€LAKMÉTeknia Full Defense MistIzsmidzināms aizsargājošs kondicionieris25,49 €300 ml (0,08 € / 1 ml)
-30%no 15€LAKMÉTeknia Organic Balance Hydra-OilNeskalojams kondicionieris27,49 €200 ml (0,14 € / 1 ml)
-30%no 15€BIOSILKSilk Therapy With Organic Coconut Oil Moisturizing ConditionerMatu kondicionieris22,99 €355 ml (0,06 € / 1 ml)
-30%no 15€HAIR RITUEL BY SISLEYPre-Shampoo Purifying MaskAttīroša matu maska105 €200 ml (0,53 € / 1 ml)
-30%no 15€L'ALGASeaboost ConditionerMitrinošs, atjaunojošs kondicionieris matiemno 21,99 €100 ml (0,22 € / 1 ml)
-30%no 15€ALTERNACaviar Bond Repair ConditionierIntensīvi atjaunojošs kondicionieris49,99 €250 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%no 15€ALTERNACaviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz ConditionerKondicionieris pret matu pūkošanos49,99 €250 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%no 15€HAIR RITUEL BY SISLEYRegenerating Hair Care MaskAtjaunojoša matu maskaŠobrīd nav200 ml (0,53 € / 1 ml)
-30%no 15€HAIR RITUEL BY SISLEYRestructuring ConditionerAtjaunojošs kondicionierisŠobrīd nav200 ml (0,39 € / 1 ml)
-30%no 15€ALTERNACaviar Anti-Aging Infinite Color Hold ConditionerKondicionieris krāsotiem matiem48,99 €250 ml (0,20 € / 1 ml)
-30%no 15€BIOSILKHydrating Therapy Pure Moisture Leave In SprayIzsmidzināms kondicionierisŠobrīd nav207 ml (0,07 € / 1 ml)









