Kondicionieri un balzami
(455)
ORIBEBright Blonde Radiance & Repair TreatmentAtjaunojošs un izlīdzinošs līdzeklis blondiem matiemno 82 €175 ml (0,47 € / 1 ml)
ORIBEBright Blonde Conditioner for Beautiful ColorKondicionieris blondiem matiem58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)
ORIBESerene Scalp Balancing ConditionerGalvas ādu līdzsvarojošs kondicionieris58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)
ORIBEHair Alchemy Resilience ConditionerKondicionieris matu elastības palielināšanai62,99 €200 ml (0,31 € / 1 ml)
-30%no 15€NOAHHydrating ConditionerMitrinošs kondicionieris visiem matu tipiemŠobrīd nav250 ml (0,06 € / 1 ml)
-30%no 15€DOUGLAS COLLECTIONSALON HAIR Repair & Smooth ConditionerMatu kondicionieris11,99 €200 ml (0,06 € / 1 ml)
-30%no 15€SUKINMicellar ConditionerMicelārais kondicionieris ar kumelītēm un alvejuŠobrīd nav500 ml (0,02 € / 1 ml)
-30%no 15€SUKINNatural Balance ConditionerLīdzsvarojošs kondicionieris ar nātru, dadžu un kosu ekstraktu9,99 €500 ml (0,02 € / 1 ml)
-30%no 15€SUKINHydrating ConditionerMitrinošs kondicionieris ar šī sviestu un kokosuŠobrīd nav500 ml (0,02 € / 1 ml)
-30%no 15€SUKINVolumising ConditionerKondicionieris matu kuplumam ar mango un papaiju9,99 €500 ml (0,02 € / 1 ml)
-30%no 15€
LOWENGRIPDeep Cleansing - Detox ConditionerDziļi attīrošs detoksikācijas kondicionieris21,99 €100 ml (0,22 € / 1 ml)











