Kondicionieri un balzami
(455)
-30%no 15€KERATHERAPYKeratin Infused Moisture ConditionerKondicionieris26,49 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%no 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Blonde Recharge Cool Blonde Color Refreshing ConditionerKondicionieris/balzams33,99 €200 ml (0,17 € / 1 ml)
-30%no 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Color Brilliance Miracle BB SprayKondicionieris/balzams35,99 €150 ml (0,24 € / 1 ml)
-30%no 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Color Brilliance Color Protection ConditionerKondicionieris/balzams26,99 €200 ml (0,13 € / 1 ml)
-30%no 15€WELLA PROFESSIONALSInvigo Color Brilliance Color Protection ConditionerKondicionieris/balzams26,99 €200 ml (0,13 € / 1 ml)
-30%no 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Repair ConditionerKondicionieris matu atjaunošanaino 26,99 €75 ml (0,36 € / 1 ml)
-30%no 15€DOUGLAS COLLECTIONSALON HAIR Volume & Strength ConditionerKondicionieris11,99 €200 ml (0,06 € / 1 ml)
BALMAIN PARIS HAIR COUTURETravel Couleurs Couture ConditionerKondicionieris krāsotiem matiem23,99 €50 ml (0,48 € / 1 ml)
-30%no 15€CUTRINBio+ Hydra Balance Cleansing ConditionerAttīrošs kondicionieris27,49 €400 ml (0,07 € / 1 ml)











