Kondicionieri un balzami
(455)
-30%no 15€REVLON PROFESSIONALHydro Fusio-Oil ConditionerTrīsfāžu kondicionieris matiem un ķermenim28,99 €200 ml (0,14 € / 1 ml)
-30%no 15€REVLON PROFESSIONALColor Vibrancy Detangling ConditionerMatu sprejs krāsotiem matiem24,99 €200 ml (0,12 € / 1 ml)
-30%no 15€REVLON PROFESSIONALCurls Definition Detangling ConditionerMatu sprejs cirtainiem matiem24,99 €200 ml (0,12 € / 1 ml)
-30%no 15€REVLON PROFESSIONALHydro Detangling ConditionerMitrinošs matu sprejsŠobrīd nav200 ml (0,17 € / 1 ml)
-30%no 15€BERANIFemme Conditioner Color CareKondicionieris krāsotiem matiem47,99 €300 ml (0,16 € / 1 ml)
-30%no 15€LUMENENordic Hydra [Lähde] Haircare Moisture ConditionerKondicionierisŠobrīd nav300 ml (0,05 € / 1 ml)
KÉRASTASEPremière Fondant Fluidité Réparateur ConditionerKondicionieris50,99 €200 ml (0,25 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Lait Vital ConditionerViegls, ar barības vielām bagātināts atšķetinošs kondicionieris40,99 €200 ml (0,20 € / 1 ml)
KÉRASTASEDiscipline Fondant Fluidealiste -Smoothing ConditionerKopšanas līdzeklis matu nogludināšanai44,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
KÉRASTASEBlond Absolu Cicaflash - Hydrating ConditionerMitrinošs kondicionieris blondiem matiem46,99 €250 ml (0,19 € / 1 ml)
KÉRASTASEResistance Ciment Anti-Usure - Repairing ConditionerAtjaunojošs kondicionieris bojātiem matiem40,99 €200 ml (0,20 € / 1 ml)
KÉRASTASEGenesis Fondant Renforcateur Strengthening ConditionerSpēcinošs kondicionieris novājinātiem matiem ar tendenci izkrist lūšanas dēļ44,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
KÉRASTASESymbiose Fondant Apaisant Essentiel - Detangling & Soothing ConditionerMitrinošs kondicionieris jutīgai galvas ādai un matiem ar noslieci uz blaugznām44,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
KÉRASTASEResistance Fondant Extentioniste ConditionerMitrinošs kondicionieris gariem matiem44,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
KÉRASTASEChrome Absolu Fondant Cica Chroma ConditionerNostiprinošs balzams pret matu porainību ar aminoskābēm + Āzijas centīliju44,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)





