Mazgāšana
(1875)
K18Triplebright Oxidation Defence Purple ShampooVioletais šampūns aizsardzībai pret oksidācijuŠobrīd nav125 ml (0,39 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Intense ConditionerIntensīvs kondicionieris cirtainiem, ļoti cirtainiem un bieziem matiem58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Moisturizing ShampooMitrinošs šampūns cirtainiem, spirālveida un bieziem matiem55,99 €250 ml (0,22 € / 1 ml)
ORIBEEternal Curls Deep Treatment MasqueDziļi iedarbīga atjaunojoša maska cirtainiem matiem78,99 €250 ml (0,32 € / 1 ml)
NATURELAB. TOKYOSaisei Restoring Therapy ConditionerStiprinošs kondicionieris25,99 €340 ml (0,08 € / 1 ml)

















