Mazgāšana
(1875)
T-LAB ProfessionalMarine Bio-Filler Hydra Collagen Scalp Derma-SerumSerums galvas ādai22,99 €60 ml (0,38 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalMarine Bio-Filler Hydra Collagen TreatmentMatu kondicionierisŠobrīd nav300 ml (0,07 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalMarine Bio-Filler Hydra Collagen ShampooCollagen šampūns18,99 €300 ml (0,06 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalPhyto Balance Aha/Bha Pre-Shampoo Scalp Peel Derma-SerumSerums galvas ādas pīlingamŠobrīd nav60 ml (0,38 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalPhyto Balance Probiotic Revive TreatmentAtjaunojošs matu kondicionieris19,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalPhyto Balance Purity Aha/Bha ShampooAha/bha šampūnsŠobrīd nav300 ml (0,06 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalRoot Power Re-Growth Peptide Derma-Serum FortePeptide derma-serum forte serumsŠobrīd nav60 ml (0,38 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalRoot Power Re-Growth Peptide TreatmentMatu kondicionieris19,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalVitamin Booster Vitamin Revival Scalp Derma-SerumAtjaunojošs serums galvas ādai22,99 €60 ml (0,38 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalVitamin Booster Vitamin Gloss MistSprejs matu spīdumam19,99 €150 ml (0,13 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalVitamin Booster Revival Vitamin TreatmentVitamīnu kondicionieris19,99 €300 ml (0,07 € / 1 ml)
T-LAB ProfessionalVitamin Booster Revival Vitamin ShampooVitamīnu šampūns18,99 €300 ml (0,06 € / 1 ml)
L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARISMetal Detox Anti-Porosity Filler Pre-Shampoo TreatmentLīdzeklis ar Filler tehnoloģiju, kas novērš matu porainību38,99 €250 ml (0,16 € / 1 ml)
KÉRASTASEMasque Apres-Soleil After-Sun Recovery MaskAtjaunojošā matu maska pēc sauļošanās53,99 €200 ml (0,27 € / 1 ml)
KÉRASTASEBain Apres-Soleil Hydrating After-Sun Care Shampoo With A Soothing Gel Texture Mitrinošs šampūns pēc sauļošanās ar nomierinošu gela konsistenci gludiem, mirdzošiem matiem.30,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)

ORIBEHighly Moisturizing and Illuminating Conditioner for Gray and White HairKondicionieris sirmiem un gaišiem matiem62,99 €200 ml (0,31 € / 1 ml)




