Marvis Liquorice Mint toothpaste  (Zobu pasta ar lakricas un piparmētras garšu) Marvis Liquorice Mint toothpaste  (Zobu pasta ar lakricas un piparmētras garšu) -30%
Marvis Liquorice Mint toothpaste  (Zobu pasta ar lakricas un piparmētras garšu)Marvis Liquorice Mint toothpaste  (Zobu pasta ar lakricas un piparmētras garšu)
Marvis

Liquorice Mint Toothpaste

Zobu pasta
Akcija
25 ml 12 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-05-18
līdz 2020-06-07
3,12 € 4,45 €

Produkta apraksts

Marvis Liquorice Mint Toothpaste

(Zobu pasta ar lakricas un piparmētras garšu)


Marvis ir klasiska zobu pasta: tā tiek ražota izmantojot tradicionālas metodes, kas garantē bagātīgu, krēmveida tekstūru un tādēļ jo īpaši efektīvu, lai pastiprinātu garšu un nodrošinātu atsvaidzinošu, aizsargājošu un balinošu efektu. Marvis no jauna atklāj priekšstatu, kas ir zobu pasta, pārvēršot ikdienišķu darbību par patiesu dzīves baudījumu, atklājot un izbaudot jaunas garšas sajūtas. Izveidota sadarbībā ar slaveno kompāniju Amarelli, kas ražo “labāko lakricu pasaulē” kopš 1731 gada, balstoties uz Britu Enciklopēdijas autoritatīvā viedokļa. Marvis Lakricas Piparmētras zobu pastai ir izsmalcināta tīra garša, kas sevī apvieno lakricas ekstrakta rūgti saldo jutekliskumu ar piparmētras svaigumu. Patiess kārdinājums! Marvis formula garantē: baltus, aizsargātus zobus, svaigu elpu visas dienas garumā. Palīdz novērst zobu bojāšanos un  zobakmens veidošanos.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi