BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Lumene Nordic Sensitive Hand Cream  (Roku krēms bez smaržvielām) Lumene Nordic Sensitive Hand Cream  (Roku krēms bez smaržvielām) Lumene Nordic Sensitive Hand Cream  (Roku krēms bez smaržvielām) -25%
Lumene Nordic Sensitive Hand Cream  (Roku krēms bez smaržvielām)Lumene Nordic Sensitive Hand Cream  (Roku krēms bez smaržvielām)
Lumene

Nordic Sensitive Hand Cream

Roku krēms
Dāvana Akcija
Dāvana! Lumene Lähde Moisturizing Prebiotic Oil-Cocktail 15ml

Iegādājoties jebkurus Lumene produktus 25 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem Lumene Lähde Moisturizing Prebiotic Oil-Cocktail (15 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 07.06.-04.07.2021. 

75 ml 8,99 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-06-14
līdz 2021-07-04
6,74 € 8,99 €

Produkta apraksts

Lumene Nordic Sensitive Hand Cream

(Roku krēms bez smaržvielām)


Lumene Nordic Sensitive Hand Cream roku krēms. Sastāvā izmantotas ādu nomierinošas vielas, kā arī iedarbīgas jutīgai ādai piemērotas sastāvdaļas no Ziemeļiem.

NOMIERINOŠĀ UN BAROJOŠĀ AUZU EĻĻA satur daudz omega 6 taukskābju un ir dabiskā E vitamīns avots, kas palīdz saglabāt ādas dabisko aizsargslāni. Mitrinot mīkstina ādu un vairo tās labsajūtu. Ilgtspējīga ražošana un avots: Somijas auzu eļļa ir iegūta kā blakusprodukts Somijas pārtikas ražotnēs.

MITRINOŠAIS VISTEŅU ŪDENS ādas mitrināšanai. Ilgtspējīgi ražots no Somijas savvaļas vistenēm. Ogu pārstrādes blakusprodukts Somijas pārtikas ražotnēs.

BAROJOŠS SAUSAS ĀDAS MITRINĀŠANAS LĪDZEKLIS intensīvi mitrina un novērš pat ļoti sausas ādas diskomfortu.
ROKU MAIGUMAM UN KOPŠANAI dāvā maigumu un labsajūtu jutīgām un sausām rokām, liekot tām justies labi koptām. Neaizstājams pēc pārāk biežas roku mazgāšanas!

99 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Radīts sadarbībā ar Alerģijas, ādas slimību un astmas ārstēšanas federāciju. Bez smaržvielām. Pilnībā vegānisks. Tūbiņa un vāciņš ir izgatavoti no plastmasas un tūbiņa – daļēji pat no pārstrādātas plastmasas. Gan tūbiņa, gan vāciņš ir pārstrādājami, ja pārstrādes punkts to nodrošina. Pirms izmešanas pie šķirojamiem atkritumiem noņemiet tūbiņas vāciņu. Ievērojiet pašvaldības noteikumus, īpaši par plastmasas atkritumu šķirošanu.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi