Lancôme Génifique Eye Light-Pearl™ (Atjaunojošs serums acīm) Lancôme Génifique Eye Light-Pearl™ (Atjaunojošs serums acīm)
Lancôme Génifique Eye Light-Pearl™ (Atjaunojošs serums acīm)Lancôme Génifique Eye Light-Pearl™ (Atjaunojošs serums acīm)
Lancôme

Génifique Eye Light-Pearl™

Serums acīm
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

Dāvana! Lancômen kosmētikas maciņš (melns vai sarkans)

Iegādājoties jebkurus Lancôme  produktus 80 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ sarkanu Giorgio Armani kosmētikas somiņu sievietei vai melnu Yves Saint Laurent kosmētikas somiņu vīrietim.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Lancôme Génifique Eye Light-Pearl™

(Atjaunojošs serums acīm)


Acu zonu izgaismojošs jaunības aktivizētājs. Pateicoties izgaismojošā seruma un Light Pearl aplikatora kombinācijai, acu zona kļūst starojoša. Génifique serums acīm satur tādas sastāvdaļas, kas veicina jaunai ādai raksturīgas vides veidošanu. Light Pearl masāžas aplikators ir veidots tā, lai pastiprinātu seruma efektivitāti piekļūstot pat visgrūtāk pieejamām acu zonām, tas samazina tūsku, tumšos lokus un smalkās krunciņas. Acu skatiens atgūst jaunībai raksturīgās iezīmes- tas kļūst plašāks, gaišāks un jauneklīgāks. Pēc 4 nedēļu lietošanas 78% sieviešu, kuras piedalījās eksperimentā, konstatēja acu kontūras uzlabošanos.

LIETOŠANA


Uzklājiet serumu zem acs, veicot kustības no ārējā uz iekšējo acs kaktiņu un atpakaļ. Atkārtojiet šo pašu kustību uz acs plakstiņa.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi