Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai) Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai) Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai) Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai)
Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai)Lancome Advanced Génifique  (Atjaunojošs serums sejai)
Lancôme

Advanced Génifique

Serums sejai
Jaunums Dāvana
Dāvana! Lancôme

Iegādājoties divus Lancôme ādas kopšanas vai make-up produktus, DĀVANĀ saņem GENIFIQUE Light pearl acu serumu (5ml) un seumu (7ml). Dāvanas vērtība 37,50 EUR. 

 *Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020.  ***Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama
50 ml 216 € par 100 ml
108 €
30 ml 272 € par 100 ml
81,49 €

Produkta apraksts

Lancome Advanced Génifique

(Atjaunojošs serums sejai)


Lancome Advanced Génifique ir bagātināts ar unikālu 7 prebiotisko un probiotisko frakciju maisījumu, no kurām katra sniedz atšķirīgu labumu ādai un tās mikrobiomam. Tas ir jauns pasaules līmeņa sasniegums ādas kopšanas industrijā, pateicoties spējai iedarboties uz mikrobiomu un sniedzot izcilu, pierādītu rezultātu - jaunākam ādas izskatam.

Mikrobioma 3 galvenās funkcijas ir:

• Aizsargāt: sabalansēts mikrobioms nodrošina pretmikrobu aizsardzību pret patogēniem un atbrīvo antioksidantu proteīnus.

• Regulēt: tas mazina iekaisumu.

• Atjaunot: mikrobioms uzlabo epidermas kohēziju un spēcina ādas barjeru

Atsvaidzinošs, viegls un maigs - jaunais Advanced Génifique serums ātri uzsūcas ādā. Tā iedarbība sākas nekavējoties, saskaroties ar ādu. Patentētā pipete nodrošina nepieciešamo devu sejai un kaklam, lai atklātu patiesu ādas mirdzumu un redzami samazinātu novecošanās pazīmes. Advanced Génifique iedarbojas uz būtiskākajām novecošanās pazīmēm, lai nodrošinātu jauneklīgāku ādas izskatu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi