Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim) -35%
Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Gucci Guilty Absolute  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Gucci

Guilty Absolute

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Koksne, Āda, Vetīvers, Pačūlija
Akcija
50 ml 108 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-05-18
līdz 2020-06-07
53,95 € 83 €

Produkta apraksts

Gucci Guilty Absolute

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Aromāti pauž brīvības vēstījumu - Vainīgs,NeVainīgs – attieksmi, kas ļauj justies pilnībā brīvam. No šāda pavērsiena ir radies jauns aromāts. Vīrietim, kas pats veido savu vīrišķību un drosmīgi atzīst, ka mūsdienu vīrietī nav nekā absolūta, Gucci piedāvā smaržas Gucci Guilty Absolute – ironisku un modernu pašizpausmes pierādījumu, ko neierobežo sabiedrības normas un pieņēmumi. Aromātā ir ieslēpti dažādi vēstījumi. Ādas nots, izceļoties starp pārējām, ir cieņpilns apliecinājums Gucci tik raksturīgajam materiālam, savukārt smaržu pudelīte ir izdaiļota ar elementiem no izsmalcinātas atpūtas telpas – jutekliskām tekstūrām cigāru un konjaka toņos. Aromāta kompozīcijas bagātību pastiprina trīs veidu pačūlijas eļļas ar saldu, tumšu un zemes noskaņu, kā arī vetivērija – svaigā meža zāle ar zemes smaržu. Lai aromāts būtu atšķirīgs, smaržu meistars ir radījis īpašu sajaukumu, kura struktūru nemainās kopš brīža, kad smaržas ir skārušas ādu. Alberto Moriljass to ir panācis, ar oriģinālu apvienojumu aromātā izceļot divas galvenās notis – ādas akordu Woodleather™, lai slavinātu modes nama pieredzi ādas izmantošanā, un majestātisku koksnes akordu Goldenwood™ – jaunu dabisku Nutkas cipreses ekstraktu. Pudelīte ir piepildīta ar absolūti piesātinātām konjaka krāsas smaržām un noslēgta ar spīdīgu melnu vāciņu. Uz tabakas krāsas smaržu kastītes ar kamuflāžas rakstu izceļas divi melni savīti “G” burti. Džareds Leto ar noslēpumainu skatienu veras spogulī, demonstrējot mūsdienīgas vīrišķības attieksmi – pārliecinātu, personisku un neatkarīgu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Āda
Āda

Sirds notis


Pačūlija Ciprese
Pačūlija Ciprese

Pamata notis


Koksne Vetīvers
Koksne Vetīvers

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi