Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) -39%
Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

Si

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne, Vaniļa/Zefīrs, Pačūlija, Roze
Dāvana Akcija Populārs Izdevīgi
Dāvana! Giorgio Armani

Iegādājoties Armani produktus 79 EUR vērtībā, saņem DĀVANĀ Acqua Di Gio Homme aromātu vīrietim vai Ocean Di Gioia aromātu sievietei (15ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.08.-31.08.2020. ***Tikai e-veikalā 

Dāvana! Estée Lauder

Tikai šodien, laika posmā no 12:00 līdz 23:59 iepērkoties E-VEIKALĀ par 50 EUR un vairāk, DĀVANĀ saņem Estee Lauder kosmētikas maciņu un produktu miniatūras! 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā tikai 14.08.2020. *** TIKAI E-VEIKALĀ

30 ml 133 € par 100 ml
39,99 € 65,99 €
50 ml 186 € par 100 ml
93 €

Produkta apraksts

Giorgio Armani Si EDP 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Mūsdienu sievietes daba ir duāla – tajā sadzīvo vīrišķīgs spēks un sievišķīgs maigums. Aromāta nosaukums itāliešu valodā nozīmē – jā. Šim vārdam ir pavisam vienkārša, bet ļoti spēcīga nozīme. Giorgio Armani  stāsta par stipru un reālu mūsdienu sievieti, tādu, kas nebaidās teikt “Jā!” spēkam, mīlestībai, sapņiem, brīvībai un pati sev. Sí: SAKI – JĀ! Aromāts ir veidots kā šipra kompozīcija, kas ir arī sinonīms itāliešu elegancei, un tas lieliski atbilst aromāta duālajai dabai. Vispirms jūs ieskauj juteklisks un dzestrs upeņu svaigums, kam pamazām pievienojas frēziju maigā dvesma, maijrozīšu saldi pavedinošā burvība, pačūlijas un ambras tikko jaušamās notis un visbeidzot – vīrišķīgas koksnes tvanīgais rūgtenums. Sievietei būt ir brīnišķīgi un iespēju piepildīt savu dzīvi - ir tik daudz!

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Upeņu lapas
Sirds notis

 • Frēzijas
 • Roze
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Koksne
 • Pačūlija
 • Vaniļa

Atsauksmes

Mīļākais ziemas aromāts.
Dace 2020-05-10 07:17
Rakstīt atsauksmi