Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei) Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei) Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei) Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei) Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei)Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei)Emporio Armani In Love With You  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

In Love With You

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Jasmīns, Pačūlija, Roze
50 ml 160 € par 100 ml
79,99 €
30 ml 193 € par 100 ml
57,99 €

Produkta apraksts

Emporio Armani In Love With You

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Emporio Armani In Love With You sievišķīgs, austrumnieciski reibinošais augļu aromāts ar ķiršu, vaniļas, jasmīna notīm. Drosmīgs aromāts, kas atspoguļo mūsdienu sievietes personību, kura meklē juteklisku smaržu, lai izceltu savu mīlas stāstu. Netipisks parfimērijas ūdens, kas radīts savienojot mūsdienīgus un jutekliskus augu aromātus. Tā sastāvā ir saldais un reibinošais melnais ķirsis, kas apvienots ar neizsakāmi sievišķīgajām jasmīna un izteikti elegantajām pačūlijas notīm. Tikko jaušamā rosé šampanieša dzirksts atklāj jaunā aromāta personību – augļaina, ziedu ieskauta un izteiksmīga. Pateicoties pirmo divu sezonu veiksmei un vairāk nekā astoņu miljonu skatījumiem YouTube kanālā, Emporio Armani video sērijas “Kopā spēcīgāk” turpinās arī 2019. gadā ar jaunu sēriju, kas uzņemta vasarīgā un mūsdienīgā Vidusjūras pilsētā. Tā rada sajūtu, ka esot kopā rodas maģija kā naktīs, kad krīt zvaigznes. Sērijas stāstu Fabiens Konstants radīja balstoties uz spēku, kas rodas diviem cilvēkiem esot kopā. Arī šoreiz video parādās jauns pāris, kas ir neizsakāmi iemīlējies un kurš izaicina viens otru kā emocionāli tā fiziski, lai tikai vēl vairāk spēcinātu savu mīlestību vienam pret otru. Tīras un askētiskas līnijas, kas ir Giorgio Armani fimas zīme, arī šoreiz parādās Emporio Armani smaržu pudelītē. Vienkāršība rada izteiktu jutekliskumu, noapaļotās formas un izliekumi atgādina sievietes gurnus, tādējādi padarot iepakojumu par smalku mākslas darbu. Lai radītu vienotību starp sievišķo un vīrišķo smaržu pudelīti, tika izmantots noapaļots un elegants metāla vāciņš. Nedaudz zem vāciņa atrodas dubulti kopā savijušies gredzeni, kas simbolizē divus kopā savijušos ķermeņus – simbols tuvībai un beznosacījuma mīlestībai.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Skābais ķirsis Avene Upenes  
Saldais ķirsis Avene Upenes  

Sirds notis


Jasmīns Roze Vērmele        
Jasmīns Roze Vērmele        

Pamata notis


Pačūlija        
Pačūlija        

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi