Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam) Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam) Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam) Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam) Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam) -33%
Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam)Erborian CC Creme  (Sejas krēms perfektam mirdzumam)
Erborian

CC Creme

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Clair 15.00 ml
20,99 €

Produkta apraksts

Erborian CC Creme

(Sejas krēms perfektam mirdzumam)


Erborian CC Creme Korejā radītais CC krēms argotu kolu ādas kopšanas līdzekli apvieno ar ādas toņa korektoru un piešķir ādai brīnišķīgu mirdzumu. Īpaši maigas konsistences CC krēma sastāvā ir jaunās paaudzes «CC pigmenti», kas kontrolē ādas krāsu.  Šīs daļiņas ir izveidotas, izmantojot modernās tehnoloģijas, tās izkūst uz ādas, piešķirot veselīgu krāsu, svaigumu un mirdzumu. Gotu kolu plaši izmanto Korejas medicīnā, tā pasargā no pirmajām novecošanās pazīmēm, mitrina ādu, rūpējas par to un palīdz noslēpt ādas nepilnības. Ideāls līdzeklis ādai ar aizsardzību pret sauli SPF 25. 

LIETOŠANA


Uzklājiet uz sejas ādas plānu CC krēma slāni kā jebkuru citu ikdienas ādas kopšanas krēmu. Pēc tam varat izmantot BB krēmu vai savu parasto grima krēmu. Dermatologu pārbaudīts līdzeklis.

 

Atsauksmes

lielisks!
Anita 2019-11-15 10:49
Rakstīt atsauksmi