BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Christian Faye Quattro Eyeshadows  (Acu ēnas) Christian Faye Quattro Eyeshadows  (Acu ēnas) Christian Faye Quattro Eyeshadows  (Acu ēnas) Christian Faye Quattro Eyeshadows (Acu ēnas) Christian Faye Quattro Eyeshadows (Acu ēnas) Christian Faye Quattro Eyeshadows  (Acu ēnas)
Christian Faye

Quattro Eyeshadows

Acu ēnas
Black
Šobrīd nav
Blue
15,99 €
Brown
15,99 €
Green
15,99 €
Sparkle
15,99 €

Produkta apraksts

Christian Faye Quattro Eyeshadows

(Acu ēnas)


Christian Faye Quattro Eyeshadows acu ēnas, kas veidotas no četriem papildinošiem toniem - lai sasniegtu atšķirīgus izskatus. Šīs acu ēnas tika veidoti ar intensīvākiem pigmentiem un bagātīgākiem efektiem, kas spožina acis, vienlaikus nodrošinot intensitāti un kontrastu. Katra acu ēnas nokrāsa ir bagāta ar krāsu ar mīkstu, samtainu apdari. Viegli lietojams, universāls formāts vienmērīgi sajaucas un var tikt izmantots, lai nokrāsotu, izceltu un uzsvertu acu izskatu. Izveidojiet dabisku vai veidojiet intensīvu acu izskatu, kas izgaismo, izkliedē un definē acis. Quattro acu ēnas palete četrās cildinošās krāsās, kas ļauj Jums izveidot dažādus izskatus, no dabiskiem līdz dramatiskam. Mīksti samtaina tekstūra. 

Komplekta ietilpst:

  • Acu ēnas
  • Divpusējs aplikators, kas ir ērti lietojams

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi