UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) -41%
Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)
Chloé

Rose Tangerine

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Muskuss, Dzintars, Ciedrs, Roze, Greipfrūts
Akcija Izdevīgi
50 ml 194 € par 100 ml
97 €
30 ml 133 € par 100 ml
39,99 € 67,99 €

Produkta apraksts

Chloe Rose Tangerine

(Tualetes ūdens sievietei)


Chloé atgriežas pie sava atpazīstamā Eau de Toilette aromāta – tikai nu jau izteiksmīgāka un spilgtāka. Pat izcilas vērtības iespējams pārveidot. Tā nav tikai jauna interpretācija – tas ir jauns atklājums. Smaržas Rose Tangerine ir radījuši parfimēri Sidonija Lansesēra un Mišels Almeraks. Kā ierasts, arī šis aromāts slēpj simbolisko Chloé noti – gaišu, svaigu un tīru rožu akordu, kas raksturo šī zīmola smaržas. Rose Tangerine tualetes ūdenī unikālo rožu noti apvij negaidīta augļu elpa: dzīvīgā saulainā mandarīna ekstrakts aromātam piešķir starojumu, savukārt košās upenes zaļoksnie akcenti pastiprina tā raksturu. Ciedra un baltās ambras pamatnotis atstāj vijīgu smaržas pavedienu, kas izceļas ar sevišķu mūsdienīgu eleganci. Chloé Eau de Toilette aromāts ir vēl nebijuši brīvas un pārliecinātas sievišķības izpausme. Atspoguļojot tualetes ūdens jaunās notis, atpazīstamā Chloé smaržu pudelīte spīguļo jaunos toņos ar aromāta krāsai pieskaņotu sārti oranžīgu rievota auduma lentīti. Leģendārās pudelītes detaļas palikušas nemainīgas – stikla rievojums, kas atgādina Chloé modes namam tik raksturīgos plisētos audumus, kā arī ovālais vāciņš un ar rokām apsudrabotā metāla plāksnīte.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Upenes
 • Tangerīni
Sirds notis

 • Roze
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Dzintars

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi