-25% VISIEM matu kopšanas līdzekļiem (izmanto kodu: MATI_25) *Atlaides nesummējas. **Neattiecas uz matu skaistumkastītēm. | 01.09.-30.09.2019.

BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm) BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm) BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm)
BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm)BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm)BVLGARI Omnia Paraiba EDT  (Tualetes ūdens sievietēm)
BVLGARI

Omnia Paraiba

Tualetes ūdens (EDT)
25 ml 212 € par 100 ml
52,99 €
40 ml 175 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

BVLGARI Omnia Paraiba EDT

(Tualetes ūdens sievietēm)


Jauns dzīvespriecīgs dārgakmens stāsts, kam iedvesmu devis mirdzošais Paraibas Turmalīns no Brazīlijas. Slavinājums brazīliešu skaistumam un sievišķībai. Svaigi salds ziedu un augļu tualetes ūdens sievietēm. Dzīvespriecīgs un valdzinošs aromāts, kas izstaro brīvību un šarmu. Tā autors ir smaržu meistars Alberto Moriljass.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Marakuja Apelsīns
Marakuja Apelsīns

Sirds notis


Pasiflora Gardēnija
Pasiflora Gardēnija

Pamata notis


Vetīvers Kakao
Vetīvers Kakao

Douglas Blogs | Omnia Paraiba

TEVI IEKĀRDINA EKSOTISKU ZIEDU SMARŽA? ŠIS BŪS TAVS MĪĻĀKAIS AROMĀTS!

Bvlgari Omnia kolekcija īstenam smaržu pazinējam ir labi pazīstama: šie aromāti, kas slēgti perfektas formas pudelītē, ir veltījums dārgakmeņiem un visskaistākajiem ziediem.

Smaržu meistara Alberto Moriljass radītā, jaunā aromāta Omnia Paraiba galvenais akcents ir sulīgā pasiflora apvienojumā ar Brazīlijas eksotisko dabu un vietu, kur tiek iegūts retais, bet ārkārtīgi skaistais turmalīns. Aromāts tieši tāpat kā zilgani-zaļais mirdzošais dārgakmens, rosina fantāziju un vedina uz skaisto, sniedz prieku un harmonizē sajūtas. 

Bvlgari Omnia Paraiba ir svaigs un salds ziedu-augļu tualetes ūdens. Aromāta alegria – kūsājošais augļu svaigums virsnotīs atveras ar Kirasao apelsīna un marakujas rūgtumu.Exuberância – krāšņā ziedu sirds uzplaukst ar pasifloras gardēnijas saldumu, kas pamazām pāriet sensualidade – vieglā kakao pupiņu un vetivērijas elegancē.

Valdzinošs un pavedinošs pavasara aromāts. Ik reizi to uzpūšot, sejā nepazūd smaids, jo aromāts ir dzīvespriecīgi dzirkstošs kā pati Brazīlija.

Vairk lasi Douglas blogā

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi