Ādas kopšanas līdzekļi
(5788)
-20%no 19€EISENBERGGel Après-Rasage ApaisantNomierinoša želeja pēc skūšanāsŠobrīd nav75 ml (0,91 € / 1 ml)

EISENBERGHydra LiftingMitrinošs liftinga gēlveida krēms ar vieglu tekstūru115 €
50 ml (2,30 € / 1 ml)
-20%no 19€EISENBERGCrème Contour des Yeux & LèvresAcu un lūpu kontūru krēms103 €30 ml (3,43 € / 1 ml)
-20%no 19€EISENBERGGel Nettoyant DémaquillantAttīroša dekoratīvās kosmētikas noņemšanas želeja55,99 €150 ml (0,37 € / 1 ml)
SHISEIDOSuper Slimming ReducerĪpašs, kontūru uzlabojošs pretcelulīta krēms99 €200 ml (0,50 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOInstant Eye and Lip Makeup RemoverDivfāžu kosmētikas noņēmējs44,99 €125 ml (0,36 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOPureness Oil-Control Blotting PaperSalvetes ādas taukaino izdalījumu uzsūkšanaiŠobrīd nav1 gab.
-20%no 19€SHISEIDOBenefiance NutriPerfect Day Cream SPF 15Īpaši spēcinošs dienas krēms ar SPF15Šobrīd nav50 ml (2,96 € / 1 ml)













