Ādas kopšanas līdzekļi
(5759)
-35%KORFFEYE Zone Lifting And Brightenning Eye ContourKrēms acu kontūrai57,99 €37,69 €
15 ml (2,51 € / 1 ml)
-20%KORFFEYE Zone Eye Bags And Dark Circles Eye ContourKrēms acu kontūrai52,99 €42,39 €
15 ml (2,83 € / 1 ml)
KORFFEYE Zone Antiwrinkle And Moisturizing Eye ContourKrēms acu kontūraiŠobrīd nav15 ml (4,53 € / 1 ml)
-30%no 15€
SCHWARZKOPF PROFESSIONALSun 3in1 ShampooŠampūns matiem un ķermenim18,49 €200 ml (0,09 € / 1 ml)
-20%KORFFHydra Energy C Moisturization And Antiage Face CreamSejas krēms sausai sejas ādai49,99 €39,99 €
50 ml (0,80 € / 1 ml)
-20%KORFFHydra Energy C Moisturization And Antiage Sorbet Face CreamSejas krēms49,99 €39,99 €
50 ml (0,80 € / 1 ml)
-30%KORFFEssential Essence Regenerating TonerAttīrošs toniks sejai23,99 €16,79 €
200 ml (0,08 € / 1 ml)
-30%KORFFEssential All In One Milk - Cleanser, Make Up Remover, TonerAttīrošs pieniņš sejai22,99 €16,09 €
200 ml (0,08 € / 1 ml)
-30%KORFFEssential Biphasic Make Up RemoverDivfāžu līdzeklis kosmētikas noņemšanai23,99 €16,79 €
150 ml (0,11 € / 1 ml)
-20%KORFFCollagen Age Filler Face CreamSejas krēms visiem sejas ādas tipiem76,99 €61,59 €
50 ml (1,23 € / 1 ml)
-20%KORFFCollagen Age Filler Eye And Lip ContourGels acu un lūpu kontūrai51,99 €41,59 €
15 ml (2,77 € / 1 ml)









