Ādas kopšanas līdzekļi
(5759)
COLLISTARActive Protection Milk Spray Ultra-rapid Application Spf 50Aizsargājošs sauļošanās pieniņš43,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
COLLISTARActive Protection Milk Spray Ultra-rapid Application Spf 30Aizsargājošs sauļošanās pieniņš43,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
-40%COLLISTARActive Protection Sun Cream Face - Body Spf 30Aktīvs saules aizsardzības krēms sejai un ķermenim38,99 €23,39 €
150 ml (0,16 € / 1 ml)
COLLISTARUltra Soothing After Sun Repair TreatmentĪpaši nomierinošs un mitrinošs krēms pēc sauļošanās43,99 €250 ml (0,18 € / 1 ml)
EISENBERGSoin Cou, Décolleté et PoitrineKrēms kaklam, dekoltē zonai un krūtīmŠobrīd nav100 ml (1,81 € / 1 ml)
-7%KORFFLifting 40-76 Lifting And Anti-age 7days Smoothing Lotion Shock EffectSerums sejai35,69 €33,14 €
1 gab.
KORFFLifting 40-76 Lifting And Anti-Age Rich Face CreamSejas krēms sausai sejas ādai75,99 €50 ml (1,52 € / 1 ml)













