Ādas kopšanas līdzekļi
(5759)
-20%COMFORT ZONEHydramemory Water Source SerumSerums visiem ādas tipiem64,99 €51,99 €
30 ml (1,73 € / 1 ml)
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGCollagen+ Firming SerumNogludinošs sejas serums70,99 €30 ml (2,37 € / 1 ml)
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGNiacinamide+ Refining SerumAttīrošais sejas serums70,99 €30 ml (2,37 € / 1 ml)
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGRetinol+ Lifting SerumNostiprinošs sejas serums70,99 €30 ml (2,37 € / 1 ml)

















