Ādas kopšanas līdzekļi
(5758)
COSRXBHA Blackhead Power LiquidAttīrošs pīlinga toniks melnajiem punktiņiemŠobrīd nav100 ml (0,25 € / 1 ml)
BEAUTY OF JOSEONGlow Serum: Propolis + NiacinamideIzgaismojošs serums ar propolisu un niacinamīdu22,99 €30 ml (0,77 € / 1 ml)
COSRXAloe Soothing Sun Cream SPF 50 + PA+++Viegls saules aizsargkrēms ar alveju19,49 €50 ml (0,39 € / 1 ml)
BEAUTY OF JOSEONCalming Serum: Green Tea + PanthenolNomierinošs serums ar zaļo tēju un pantenolu22,99 €30 ml (0,77 € / 1 ml)

BEAUTY OF JOSEONRevive Serum: Ginseng + Snail MucinAtjaunojošs serums ar žeņšeņu un gliemežu mucīnu19,90 €
30 ml (0,66 € / 1 ml)
BEAUTY OF JOSEONGlow Deep Serum: Rice + Alpha ArbutinIntensīvi izgaismojošs serums ar rīsiem un alfa arbutīnu22,99 €30 ml (0,77 € / 1 ml)
BEAUTY OF JOSEONMatte Sun Stick: Mugwort + CameliaMatējošs un mitrinošs saules aizsargzīmulis15,90 €
18 g (1,39 € / 1 g)
MITOMOFace-Neck Mask With 2 Types of Collagen and Medicinal Plant CICALokšņu maska sejai4,99 €1 gab. (0,15 € / 1 g)
MITOMOFace-Neck Mask With 5 Types of Peptides and Medicinal Plant CICALokšņu maska sejai4,99 €1 gab. (0,14 € / 1 g)
MITOMOFace-Neck Mask With 3 Types Of Hyaluronic Acid and Medicinal Plant CICALokšņu maska sejai4,99 €1 gab. (0,14 € / 1 g)
WELEDAPomegranate & Maca Peptides Firming Night CreamSejas krēms | nakts29,99 €40 ml (0,75 € / 1 ml)









