Ādas kopšanas līdzekļi
(5757)
-20%COLLISTARRigenera Smoothing Anti-Wrinkle Nourishing CreamRigenera izlīdzinošs, barojošs pretgrumbu krēms85 €68 €
50 ml (1,36 € / 1 ml)
COLLISTARGocce Magiche Magic Drops Glow Highlighting Body ConcentrateĶermeņa izgaismojošs koncentrāts53,99 €125 ml (0,43 € / 1 ml)
COLLISTARIdroattiva+ Fresh Moisturizing Water CreamMitrinošs gelveida krēms46,99 €50 ml (0,94 € / 1 ml)
L´ORÉAL PARISRevitalift Vitamin C Tissue MaskIzgaismojoša sejas maska ar C vitamīnu un salicilskābi5,09 €26 g (0,20 € / 1 g)
L´ORÉAL PARISRevitalift Vitamin C Cleansing GelAttīrošā želeja ar C vitamīnu un salicilskābiŠobrīd nav150 ml (0,11 € / 1 ml)
L´ORÉAL PARISRevitalift Vitamin C UV FluidIzgaismojošs dienas krēms ar SPF 50+26,99 €50 ml (0,54 € / 1 ml)
L´ORÉAL PARISSkin Men Expert Barber Club Moistorising CreamĪsas bārdas un sejas ādas mitrinošais līdzeklis13,99 €50 ml (0,28 € / 1 ml)
SHISEIDOVital Perfection Concentrated Supreme Cream RefillPretnovecošanās dienas un nakts krēms148 €50 ml (2,96 € / 1 ml)












