Ādas kopšanas līdzekļi
(5757)
LANCÔMEAbsolue L’extrait The Elixir CreamLiftinga un pretnovecošanās sejas krēms556 €50 ml (11,12 € / 1 ml)
LANCÔMEAbsolue L’extrait The Elixir Cream RefillLiftinga un pretnovecošanās sejas krēms refils473 €50 ml (9,46 € / 1 ml)

LANCÔMERénergie H.C.F Triple Serum Eye High Performance Anti-AgingAcu serums pret novecošanos72,50 €
20 ml (3,63 € / 1 ml)
CLARINSMilky Sun Care Spray Very High Protection SPF 50+Saules aizsargkrēms sejai un ķermenim42,99 €150 ml (0,29 € / 1 ml)
CLARINSHigh Protection Youth Sun Care Cream SPF 30Saules aizsargkrēms sejai34,99 €50 ml (0,70 € / 1 ml)
DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERGYouth Booster A.g.e.-Reverse Night Eye CreamAcu krēms69,99 €15 ml (4,67 € / 1 ml)
BONDI SANDSGradual Tanning Lotion Skin IlluminatorIzgaismojošs pašiedeguma losjons18,99 €150 ml (0,13 € / 1 ml)
-40%BONDI SANDSFragrance Free Matte Tinted Face Lotion SPF 50+Sejas losjons saules aizsardzībai ar toni16,49 €9,89 €
75 ml (0,13 € / 1 ml)
BONDI SANDSFragrance Free Hydrating Tinted Face Lotion SPF 50 +Mitrinošs sejas losjons saules aizsardzībai ar toniŠobrīd nav75 ml (0,13 € / 1 ml)

![CLARINS Hydra-Essentiel [Ha²] Bi-Phase Serum](https://media.douglas.lv/cache/images/af907d77f1bf327ac9a9a0c4fadcc004.webp)










