Ādas kopšanas līdzekļi
(5754)
ARSENIJS FABRICASalted-Caramel Glintwein Sugar ScrubĶermeņa cukura skrubis24,99 €220 g (0,11 € / 1 g)
DR IRENA ERISAquality Hyper-Hydrating Recovery CreamĪpaši mitrinošs atjaunojošs sejas krēms52,99 €50 ml (1,06 € / 1 ml)
DR IRENA ERISAquality Intense Moisturizing Youth CreamIntensīvi mitrinošs un atjaunojošs krēms50,99 €50 ml (1,02 € / 1 ml)
DR IRENA ERISAquality Oil-Control Moisturizing Cream SPF30Mitrinošs un matējošs krēms SPF 3045,99 €50 ml (0,92 € / 1 ml)

MACFix+ Magic Radiance All-Day Hydrating Spray + Vitamin CDienas mitrinošs sprejs ar C vitamīnu29,25 €
100 ml (0,29 € / 1 ml)
-40%ORIGINSDr. Andrew Weil For Origins™ Mega-Mushroom Dark Spot Corrector SerumTumšo plankumu koriģējošais serums109 €65,40 €
50 ml (1,31 € / 1 ml)
ESTÉE LAUDERPerfectionist Pro Rapid Brightening Treatment With Ferment³ + Vitamin CIzgaismojošs līdzeklis ar Fermentu³ + C vitamīnuno 134 €30 ml (4,47 € / 1 ml)








![ALGOTHERM Ocean Spa [Nourishing] Body Cream](https://media.douglas.lv/cache/images/10dd5749770c24782f443566ca783843.webp)





