Katalogs
(14368)
-20%no 19€CLARINSPurifying Gentle Foaming CleanserAttīrošs, putojošs līdzeklis30,99 €125 ml (0,25 € / 1 ml)
-20%no 19€
PAYOTRoseliflt Lifting InfusionPretnovecošanās attīroša essence39,99 €125 ml (0,32 € / 1 ml)
-20%no 19€STENDERSAftershave Balm JuniperBalzams pēc skūšanās “Kadiķoga”17,49 €75 ml (0,23 € / 1 ml)
STENDERSFirming Body Oil Citrus & MintNostiprinoša ķermeņa eļļa “Citruss un piparmētra”25,99 €150 ml (0,17 € / 1 ml)
STENDERSBath Foam Nordic Jasmine & VerbenaVannas putas “Ziemeļu jasmīns un verbēna”Šobrīd nav500 ml (0,06 € / 1 ml)

















