KÉRASTASE - Kolekcijas
(135)
KÉRASTASEGenesis Homme Bain De Force Quotidien ShampooNostiprinošs ikdienas šampūns novājinātiem matiem33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASEBlond Absolu Masque Ultra Violet PurpleMitrinoša un dzeltenus toņus neitralizējoša maska blondiem matiem58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)

KÉRASTASESpecifique Bain Riche Dermo - Calm ShampooNomierinošs šampūns jutīgai galvas ādai un sausiem matiemno 33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Nectar ThermiquePieniņš pūkošanās novēršanai pirms veidošanas41,99 €150 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASEChrome Absolu Masque Vert Chroma Neutralisant Hair MaskSarkanīgo nokrāsu neitralizējoša maska tumši brūniem matiem53,99 €150 ml (0,36 € / 1 ml)

KÉRASTASEBlond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid SerumIntensīvi mitrinošs serums galvas ādai un blondiem matiem58,99 €50 ml (1,18 € / 1 ml)
KÉRASTASEChrome Absolu Soin Acide Chroma GlossMatu serums virsmu atjaunojošs mirdzuma līdzeklis krāsotiem matiem58,99 €210 ml (0,28 € / 1 ml)
KÉRASTASEGenesis Serum Anti-Chute FortifiantSpēcinošs serums pret matu izkrišanu novājinātiem matiem ar tendenci izkrist lūšanas dēļno 28,99 €30 ml (0,97 € / 1 ml)
KÉRASTASEElixir Ultime Le Soin FondantAr eļļu bagātināts kondicionieris plāniem un normāliem matiemŠobrīd nav200 ml (0,22 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive MasquintenseAr barības vielām bagātināta koncentrēta viegla matu maska smalkiem un normāliem izteikti sausiem maŠobrīd nav200 ml (0,27 € / 1 ml)
KÉRASTASECurl Manifesto Huile Sublime RepairBarojoša multifunkcionāla eļļa sausai galvas ādai un matiem58,99 €50 ml (1,18 € / 1 ml)
KÉRASTASEResistance Bain Force Architecte ShampooIntensīvi atjaunojošs šampūns ļoti bojātiem matiem30,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)




