KÉRASTASE - Kolekcijas
(135)
KÉRASTASEPremière Fondant Fluidité Réparateur ConditionerKondicionieris50,99 €200 ml (0,25 € / 1 ml)

KÉRASTASEPremière Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur Hair TreatmentMatu kopšanas līdzeklis68,99 €250 ml (0,28 € / 1 ml)

KÉRASTASESpecifique Potentialiste Hair & Scalp SerumUniversāls aizsargājošs serums galvas ādas disbalansa novēršanai58,99 €90 ml (0,66 € / 1 ml)

KÉRASTASECouture Styling Construction Mousse Bouffante Luxurious Volumizing MousseIzsmalcinātas putas matu apjomam41,99 €150 ml (0,28 € / 1 ml)

KÉRASTASESymbiose Masque Revitalisant Essentiel Hydrating Hair MaskIntensīvi atjaunojoša matu maska bojātiem matiem ar noslieci uz blaugznām58,99 €200 ml (0,29 € / 1 ml)
KÉRASTASENutritive Lait Vital ConditionerViegls, ar barības vielām bagātināts atšķetinošs kondicionieris40,99 €200 ml (0,20 € / 1 ml)
KÉRASTASEBlond Absolu Bain Lumiere Moisturizing ShampooMirdzumu piešķirošs mitrinošs šampūnsŠobrīd nav250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASECurl Manifesto Bain Hydratation Douceur - Hydrating ShampooMitrinošs šampūns viļņiem un lokām33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
KÉRASTASEElixir Ultime Le Bain ShampooAr eļļām bagātināts mīkstinošs šampūns blāviem matiem33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)







