KÉRASTASE - Kolekcijas
(135)
KÉRASTASEGloss Absolu Insta Glaze Conditioner For Long Frizzy HairKondicionieris gariem matiem46,99 €250 ml (0,19 € / 1 ml)
KÉRASTASEGloss Absolu Hydra-Glaze Shampoo For Long Frizzy HairŠampūna gariem matiem uzpildeno 50,99 €500 ml (0,10 € / 1 ml)
KÉRASTASEGloss Absolu Bain Hydra-Glaze For Long Frizzy HairŠampūns gariem matiem33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)

KÉRASTASEDiscipline L'Huile Oleo-Relax Refillable Hair OilAtkārtotas uzpildes eļļa apjomīgiem un nepaklausīgiem matiemno 52,99 €75 ml

KÉRASTASEL'Huile Chroma Éclat Refillable Radiance Sublimating OilAtkārtoti uzpildāma eļļa mirdzošiem matiemno 52,99 €75 ml
KÉRASTASEBlond Absolu L'Huile Cicagloss Refillable Hair OilAtkārtoti uzpildāma eļļa jutīgiem balinātiem vai šķipsnās balinātiem blondiem matiemno 52,99 €75 ml
KÉRASTASEElixir Ultime L'huile Originale Hair Oil - Non RefillableMatu eļļa33,99 €30 ml (1,13 € / 1 ml)
KÉRASTASEElixir Ultime L'huile Originale Hair Oil RefillMatu eļļas atkārtotai uzpildīšanai52,99 €75 ml (0,71 € / 1 ml)
KÉRASTASEElixir Ultime L'huile Originale Refillable Hair OilMatu eļļa atkārtoti uzpildāmā pudelītē70,99 €75 ml (0,95 € / 1 ml)
KÉRASTASECreme Uv Sublime Multifunctional Hair Protection CreamViegls, neskalojams perlamutra krēms,Šobrīd nav150 ml (0,26 € / 1 ml)






