HOLIKA HOLIKA - Sejas kopšana
(85)
-20%no 19€HOLIKA HOLIKAEyefessional Calming Cica Eye PatchHidrogela spilventiņi ādai zem acīm36,99 €84 ml (0,44 € / 1 ml)
-20%no 19€
HOLIKA HOLIKAAcnenator Clearing Cleansing FoamAttīrošās putas20,99 €150 ml (0,14 € / 1 ml)
HOLIKA HOLIKAAloe Cooling Sunscreen Stick SPF 50+Saules aizsargkrēma rullītis28,99 €23 ml (1,26 € / 1 ml)
-20%no 19€HOLIKA HOLIKAPig Nose Clear Blackhead Deep Cleansing Oil BalmAttīrošs balzams10,49 €25 g (0,42 € / 1 g)
-20%no 19€HOLIKA HOLIKALess On Skin Balancism™ Vegan EmulsionEmulsija sejai25,99 €150 ml (0,17 € / 1 ml)
HOLIKA HOLIKALess On Skin Vegan Shield Mineral Sun Cream SPF 50+Saules aizsardzības krēms21,99 €50 ml (0,44 € / 1 ml)
-20%no 19€HOLIKA HOLIKAAloe 97% Intensive Moisturizing Soothing LotionIntensīvi mitrinošs un nomierinošs losjons18,49 €240 ml (0,08 € / 1 ml)









