UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

French Beauty

Pasludinām jūliju par Franču skaistuma mēnesi un vēlamies īpaši cildināt franču sievietes.

Franču sievietes jau izsenis ir pazīstamas ar savu izcilo eleganci un šarmu, kas turklāt panākts dabiskiem līdzekļiem. Viņas tiek salīdzinātas ar skaistuma etalonu visā pasaulē. Patiesībā visiedvesmojošākā mums šķiet šī šķietami nepiespiestā un vieglā estētika un netveramais šarms. Viegli nekārtīga frizūra, acu kontūrzīmulis, maigs vaigu sārtums- franču sievietes zina, kāds ir perfekts izskats!  

Kādi ir šo sieviešu skaistuma noslēpumi? Šis it Tavs ceļš francūziešu skaistuma pasaulē! Iepazīsti izcilus zīmolus, kas nākuši no Francijas!

Yves Saint Laurent viennozīmīgi ir viens no Parīzes vismodernākajiem zīmoliem skaistumkopšanā. Yves Saint Laurent Beauty materializē stilu un piešķir tam dvēseli. Absolūtā atbrīvotībā zīmols apliecina sevi kā ikonisku un neatkārtojamu kolekciju, kurā katra lieta ir radīta ar drosmi, jaunību un avangardu. Šis zīmols ir radīts drosmīgām un modernām sievietēm- tādām, kas nekad nepiekāpjas un ir neatkarīgas!  Šī zīmola radītā dekoratīvā kosmētika ir vismodernākās tehnoloģijas ideāla iemiesojums. Jaunākie zinātniskie atklājumi, greznība un jutekliskums. 

Yves Saint Laurent  zīmols ir unikāls ar savu sastāvdaļu ieguves veidu. Pie Atlasa kalnu vārtiem, apmēram trīsdesmit kilometru attālumā no Marakešas, Monsieur Saint Laurent no jauna atklāja savu radošumu. Viņš izveidoja Ourika kopienas dārzus vietā, kur agrāk atradās tuksnesis. Tagad šī vieta ir pārveidota par botānisko dārzu, radot papildu darba iespējas vietējiem iedzīvotājiem. Šajos dārzos tiek izaudzētas dažādas dārgas sastāvdaļas, kas tiek izmantotas produktu radīšanā. Novatoriska un sociāli atbildīga pieeja luksusa skaistumam.

Yves Saint Laurent zīmola moto- “Sekojiet mīlestībai un dzīvojiet laimīgi! ”

Šī zīmola stāsts sākas senā vietā Eiropā: Francijas Pirenejos. Brīnumainā vietā pie ūdenskrituma, kur romiešu karotāji ieradās dziedēt brūces un ievainojumus. 20. gadsimta sākumā franču ārsts Jos Jullien zem Pireneju kalna Francijas dienvidu daļā atklāja minerālūdens avotus, kas satur termisko planktonu. Šis planktons ir veselīgas ādas atslēga un spēcīgs ādas atjaunotājs. Vēl mūsdienās, šis planktons ir sastāvdaļa visos Biotherm produktos.

Biotherm piedāvā izcilus ādas kopšanas produktus, kas ir pilnībā pielāgoti Jūsu personiskajām vajadzībām un bioloģiskajam ādas ritmam. Produktu sastāva izmantotas ļoti īpašas sastāvdaļas, kas sniedz ādai veselīgu un starojošu izskatu.

Šis ir viens no zīmoliem, kas aktīvi piedalās Water Lovers programmā. Programma, kas veicina izpratni par okeāna saglabāšanos un saudzēšanu.  Biotherm mērķis ir uzlabot zīmola formulas un iepakojuma dizainu, ieviest jaunas pārstrādes tehnoloģijas un mazināt vides ietekmi uz ūdeni un ūdens dzīvi.

Lieliska franču ādas kopšanas kosmētika!  Jau gandrīz 100 gadu zīmols PAYOT ir bijis uzticams sieviešu sabiedrotais ikvienā dzīves posmā, piedāvājot sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus ar novatorisku saturu. Tas atspoguļo jaunākos zinātnes sasniegumus. PAYOT piedāvā unikālu pieredzi gan ar profesionālām procedūrām skaistumkopšanas salonos, gan ar ādas kopšanas līdzekļiem, kas ļauj atklāt ikvienas sievietes skaistumu viņas mājokļa privātajā gaisotnē.

Payot kosmētikā tiek izmantotas dabīgās sastāvdaļas. Tās neietver dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

Payot - tā ir elegance, skaistums un izsmalcinātība!

Pēdējos gados šis izcilais franču zīmols ir iekarojis daudzu sirdis visā pasaulē! Pēc 15 gadu intensīva darba, Hosē Eizenbergs ir radījis neatkārtojamus aromātus un ķermeņa kopšanas līnijas gan sievietēm, gan vīriešiem. Kopš pirmsākumiem EISENBERG PARIS ir veltījis sevi tam, lai palīdzētu visām sievietēm sasniegt nevainojamu, mirdzošu satīna maiguma ādu. Īpaša ir sejas kopšanas līnija ar trīs dabīgo molekulu sastāvu, kas ļauj saglabāt jauneklīgu izskatu. Katrs produkts piedāvā mūžīgu eleganci, maņu baudījumu un tūlītēji pamanāmus rezultātus.

EISENBERG ir zinošs zīmols, kurš ir apņēmies turpināt pētījumus ādas kopšanā un pilnveidoties. Zīmola komanda turpina ražot un attīstīt efektīvu kosmētiku, vienmēr cenšoties panākt pareizo efektivitātes un greznības, inovāciju un elegances līdzsvaru.

Zīmola galvenais moto- “Mūžīgs, dabisks skaistums bez samākslotības! “